هدف ما معرفی فروشندگان باتری در سراسر کشور می باشد،و نه ضامنی برای کیفیت و قیمت آن‌ها. تلاش ما این است که بتوانید سریعتر و کم هزینه تر باتری مورد نظر خود را خریداری کنید؛ البته شما میتونید با ثبت نظر در خصوص هر یک از افراد ، یه دیگران کمک کنید تا بهترین ها را انتخاب کنند.

هرگونه استفاده از باتری یار به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این صفحه است. باتری یار هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد.

این شرایط مربوط به همه کسانی است که به هر نحوی از وب سایت batriyar، چه در سمت فروشنده و چه در سمت خریدار استفاده می‌کنند.

تلاش ما، معرفی باطری فروش های با سابقه  کار  و با تجربه است و تلاش میکنیم با نظرات مشتری ها ، تجربه آنها را با سایر متقاضیان به اشتراک بگذاریم تا شما همواره بهترین ها را انتخاب کنید. اما نمی‌توانیم کیفیت خدمت ارائه شده را تضمین نماییم. بنابراین هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال خدمت دریافت شده توسط مشتریان برعهده باتری یار نمی باشد.

وب سایت “باتری یار” در واگذاری سفارش به فروشنده دخالتی ندارد و این امر از طریق رابطۀ مستقیم بین فروشنده و خریدار انجام می‌شود؛ بنابراین مسئولیت استفاده از خدمات فروشندگان معرفی شده در این سامانه بر عهدهٔ خریدار می باشد و هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این خدمات بر عهده وب سایت باتری یار نمی باشد.

هیچ نوع رابطۀ کارگر و کارفرمایی بین “باتری یار” و فروشندگان وجود ندارد و “باتری یار” به هیچ عنوان کارفرمای فروشنده محسوب نمی گردد؛

در نتیجه هیچ گونه رابطۀ حقوقی متضمن تبعیت فروشنده از “باتری یار” وجود ندارد و ما تنها بستری برای به نمایش گذاشتن خدمات فروشنده و آگاهی کاربر از این خدمات ایجاد کرده ایم.

“باتری یار” هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با فروشندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند.

هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هر نوع اطلاعات مندرج در صفحه شخصی  فروشندگان بر عهده وب سایت نمی باشد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران نمایش داده میشوند.
مسئولیت هر گونه استفاده شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش؛ از هر گونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به “باتری یار” ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، بر عهدهٔ فروشنده است.

“باتری یار” این اختیار را درد که هر گونه اطلاعات یا عکسی که به این سامانه ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

هرگز پیش از دریافت کامل و با کیفیت خدمات هزینه‌ای پرداخت نکنید.

دست به دست هم دهیم تا بهترین ها معرفی شوند:

با اطلاع دادن میزان رضایت خود از خدمات ارائه شده،در بخش نظرات سایت،  به ارزیابی عملکرد فروشنده مورد نظر کمک کنید تا دیگران بتوانند بهترین فروشنده را شناسایی کنند.

نکته :از دادن اطلاعات اضافه تر بر چیزی که برای ارائه خدمات لازم است به فروشنده اجتناب کنید.

در صورت ایجاد مزاحمت برای شما از طرف هر فردی که باشد،شما می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا ،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.

نکته : قوانین این صفحه در صورت صلاحدید در هر زمان امکان ویرایش را دارند کاربر موظف است همیشه از آخرین تغییرات این صفحه باخبر باشد .

اگر شما فروشنده باطری هستید ، برای ثبت تبلیغات در باتری یار کافی است با شماره 09120563264 در واتساپ در تماس باشید.

3.5/5 - (4 امتیاز)