اخبار

باتری آلمانی : بررسی انواع باتری آلمانی در بازار ایران

باتری آلمانی اولین باتری وارداتی به کشور ایران بود که اکثر تعمیرکاران و خریداران باتری آلمانی با این نوع باتری آشنایی کاملی دارند که در ادامه به بررسی و آشنایی آن می پردازیم.

باتری آلمانی

باتری آلمانی

باطری ماشین آلمانی یکی از اولین واردات باتری به ایران بود که ورود آن ها به سال ها قبل برمی گردد.

این باتری های طول عمر بالایی دارند بعبارتی طول عمر این باتری های که تولید شده از شرکت آلمان می باشد بین 7 تا 10 سال می باشد .

طول عمر باتری های آلمانی برای مصرف کنندگان داخلی باتری ماشین قابل باور نیست .

امروزه به دلیل هزینه بالای واردات این نوع باتری ها برای وارد کننده و مصرف کننده به صرفه نیست .

مصرف کنندگان پس از شنیدن قیمت این نوع باتری از خرید آن ها صرفه نظر می کنند و به سمت خرید باتری های کره ایی و ایرانی می روند که نسبت به این نوع باتری ها از کیفیت پایین تری برخوردارند.

گارانتی باتری آلمانی

این نوع باتری های دارای 5 سال گارانتی می باشند که در ایران این گارانتی حداکثر تا 2 سال تعلق می گیرد و بیشتر از 2 سال باتری را گارانتی نمی کنند.

مشکلات باتری های آلمانی

به دلیل وجود باتری های چینی که دقیقا از مدل اصلی کپی برداری شده است و از کیفیت بی نهایت پایینی برخوردار است باعث شده است که اعتماد مردم به باطری های اصلی آلمانی از بین برود.

تشخیص باتری اصلی آلمانی از تقلی

معمولا کارشناسان متخصص در زمینه شناسایی باتری می توانند باطری های چینی را از آلمانی تشخیص دهند زیرا به دلیل شباهت زیادی که بین این دو باتری وجود دارد قابل تشخیص از سوی هر کسی نیست.

باتری های آلمانی برای ماشین های آلمانی

ماشین های آلمانی به دلیل مصرف بالایی که دارند و آپشن های برق زیادی که دارند به باتری های نیاز دارند که در طول روز مقاومت مناسبی داشته باشند و قادر باشند حداقل 2 سال تحمل شارژ کردن چندین مرتبه در روز را داشته باشند و به سرعت فرسوده نشوند.

آیا باتری آلمانی بخریم یا نخریم ؟

در حال حاضر یک قانون کلی در خصوص باتری های خارجی وجود دراد : نخرید

چرا که واردات باتری انجام نمیشود و باطری هایی که بنام باطری آلمانی یا خارجی به شما میدهند غالبا یا تاریخ گذشته اند که تاریخ آنها پاک شده و مجدد برچسب خورده اند و یا قاچاق وارد شده اند که خدمات و گارانتی ای به دنبال نخواهد داشت.

Rate this post
مرتبط :   باتری فروشی دماوند : {100% } فروش باطری ماشین در دماوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *