شاهین شهر

باتری فروشی شاهین شهر ⚡️ نمایندگی فروش باطری ماشین، خرید با کمترین قیمت

باتری فروشی شاهین شهر: فروش باتری در شاهین شهر

باتری یار با راه اندازی خدمات باتری فروشی شاهین شهر، برای اولین بار این امکان را برای شاهین شهری‌های عزیز فراهم کرده است که بصورت آنلاین و تنها با یک تماس با کمترین قیمت، از نمایندگی باتری خودرو بخرند و در محل خودرو یا درب منزل تحویل بگیرند.

 • فروش آنلاین باتری در شاهین شهر
 • فروش اینترنتی باتری در شاهین شهر
 • ارسال باتری در شاهین شهر
 • تعویض باتری در محل در شاهین شهر

نمایندگی باتری ماشین در شاهین شهر

برای خرید باطری در شاهین شهر، بهتر است قیمت را ابتدا از نمایندگی باتری خودرو در شاهین شهر استعلام بگیرید و سپس اقدام به خرید کنید، چرا که قیمت نمایندگی بهترین نرخ می‌باشد.

همچنین در زمان مراجعه به فروشگاه باتری در شاهین شهر باید به تاریخ درج شده روی باطری توجه ویژه‌ای داشته باشید، چرا که متاسفانه برخی باتری فروشی‌ها باتری تاریخ گذشته را زیر قیمت به فروش می‌گذارند و خریدار بعد از چند ماه مجبور به خرید باطری دیگری می‌شود.

جهت سفارش باتری با شماره 09136269520 تماس بگیرید

ثبت سفارش 09136269520
2.7/5 - (3 امتیاز)
مرتبط :   نمایندگی باطری سپاهان در شاهین شهر✔️ نمایندگی اوربیتال ✔️ نمایندگی باتری سوزوکی

مناسب ترین قیمت ها

ارسال به محل خودرو

نصب باتری روی خودرو

پرداخت در محل

باتری فروشی آنلاین در شاهین شهر: زمانی که باتری ماشین شما خراب می‌شود، یا زمانی که باتری ماشین دزدیده می‌شود! چه کاری انجام می‌دهید؟

شما به یک باتری جدید نیاز دارید، اما خودروی شما بدون باتری که کار نمی‌کند، پس شما به ناچار یا باید تاکسی بگیرید یا از دوستان و اشنایان خود بخواهید که به کمک شما بیایند و به شما کمک کنند تا خود را به یک باتری فروشی برسانید.

پیدا کردن باتری فروشی در شاهین شهر چقدر از زمان شما را می‌گیرد؟

اما این فرایند چقدر زمان می‌برد؟ اگر شما صبح زمانی که میخواهید به محل کار بروید، استارت بزنید و ماشین شما روشن نشود آیا زمانی دارید که بخواهید با تاکسی یا دوستان خود در شهر به دنبال باتری فروشی بگردید؟

اگر باتری شما به سرقت رفته باشد، وضع بدتر هم می‌شود!

زیرا اگر باتری ماشین شما را دزد برده باشد، دیگر امنیت ماشین شما نیز در خطر است و بدون باطری، سیستم دزدگیر خودروی شما نیز کار نخواهد کرد، پس آیا عاقلانه است که ماشین خود را در شرایط نا امن رها کنید و در شهر به دنبال فروشگاه باطری شاهین شهر بگردید؟!

باتری اوربیتال
باتری اوربیتال
باتری اوربیتال وان
باتری اوربیتال وان
باتری سوزوکی
باتری سوزوکی

اگر در حین مسافرت باتری شما خراب شود چه؟!

اگر شما در حال مسافرت هستید، و در جایی برای استراحت یا صرف غذا توقف کرده اید، ناگهان ببینید که ماشین شما استارت نمیخورد یا به دلایل دیگر باتری ماشین شما خراب شده باشد چه باید کرد؟ شما در شهر غریب هستید و نه میدانید که باتری فروشی کجاست؟ و نه اینکه از قیمت‌های آن شهر اطلاعی دارید!

چه باتری ای برای ماشین شما مناسب است؟

باتری پراید50 آمپر، 55آمپر
باتری سمند60 آمپر و 66 آمپر
باتری تیبا50 آمپر، 55 آمپر
باتری ساینا50 آمپر، 55 آمپر
برای انتخاب باطری درست، با ما تماس بگیرید.

بهترین فروشگاه باتری شاهین شهر

بهترین کار در همه حالات فوق این است که با باتری یار تماس بگیرید، باتری یار ارسال باتری به محل خودروی شما را در کمترین زمان انجام می‌دهد و دیگر نیازی نیست شما به دنبال باطری فروشی در شاهین شهر بگردید.

مرتبط :   نمایندگی صبا باتری شاهین شهر✔️ فروش باتری واریان، باتری دولتی شاهین شهر

بهترین فروشگاه باتری شاهین شهر جایی است که باطری را با گارانتی معتبر و تاریخ تولید بروز به شما عرضه کند و همچین برای شما در زمان خرید باتری در شاهین شهر قطعا قیمت باطری ملاک مهمی است، و ما نیز با قیمت نمایندگی بر روی خودروی شما باطری نصب می‌کنیم.

باتری ارزان در شاهین شهر

باتری یار، با بررسی باتری فروشی‌های مختلف سطح شهر شاهین شهر، و مقایسه قیمت‌های آنها، همواره تلاش دارد باطری را با کمترین قیمت به مشتری برساند. پس با باتری یار خیالتان از قیمت باتری ارحت باشد.

2.7/5 - (3 امتیاز)
مرتبط :   امداد باتری شاهین شهر ⚡️ تعویض رایگان در محل ⏰{شبانه روزی 24 ساعته}

نمایندگی باتری در شاهین شهر

در سطح شهر شاهین شهر باتری فروش‌های متعددی هستند اما، بهتر است باتری را از نمایندگی باطری خودرو بخرید. مهمترین مزیت خرید از نمایندگی، اطمینان از مناسب بودن قیمت و همچنین تضمین سلامت باتری ماشین است.

فروش صبا باتری در شاهین شهر

شرکت صبا باتری برندهای مختلفی مانند باتری واریان، آرمو و سهند را در آمپرهای مختلف از 45 آمپر تا 200 آمپر تولید می‌کند که برای انواع خودرو‌های سبک مانند پراید، سمند، دنا، ال 90 و همچنین خودروهای سنگین مانند اتوبوس، کامیون و کشنده مناسب هستند. برای خرید باتری صبا بهتر است حتما به نمایندگی صبا باتری در شاهین شهر مراجعه کنید.

باتری واریان
باتری واریان
باتری واریان صبا
باتری واریان صبا

فروش سپاهان باتری در شاهین شهر

از بهترین باتری‌های موجود در بازار محصولات شرکت سپاهان باتری هستند، از معروفترین برندهای سپاهان می‌توان به باطری اوربیتال و سوزوکی اشاره کرد که برای خودروهای سبک و سنگین تولید و عرضه می‌شود. چنانچه شما نیز تمایل به خرید این برند خوشنام دارید حتما به نمایندگی سپاهان باتری در شاهین شهر مراجعه کنید.

امداد باتری در شاهین شهر

از آنجا که باتری ماشین یکی از حیاتی‌ترین عناصر در روشن شدن خودرو است، چنانچه باتری ضعیف شده باشد یا به سرقت رفته باشد، شما توان روشن کردن خودرو را نخواهید داشت. در این زمانها بهترین گزینه تماس با امداد باطری شاهین شهر است. چرا که باطری را به محل خودروی شما آورده و نصب می‌کنند و مشکل شما برطرف می‌گردد.

باتری سازی در شاهین شهر

در برخی مواقع باتری ماشین دچار مشکل می‌شود ولی سالم و قابل استفاده است و نیاز به تعویض ندارد، در این موارد شما باید با باتری سازی در شاهین شهر تماس بگیرید تا به بررسی مشکل باتری و تست برق و دینام خودرو بپردازد و مشکل شما را برطرف کند.

سوالاتی که در هنگام خرابی باتری ماشین بوجود می آید:

آیا نداشتن داغی در قیمت باتری تاثیری دارد ؟

 • بله ، داغی باطری ، دارای سرب می باشد و باطری فروش با گرفتن داغی باتری شما ، و فروش آن به کارخانه ، بخشی از هزینه فروش باتری را جبران می کند. در واقع حدو یک سوم قیمت باطری ، به خاطر تحویل داغی آن از مشتری گرفته نمیشود.
 • بعنوان مثلا اگر یک باتری 50 آمپر قیمت فروشش 800 هزار تومان باشد ، و مشتری داغی آن را داشته باشد (با فرض اینکه قیمت هر آمپر داغی 7 هزار تومان باشد) حدود 350 هزار تومان از قیمت نهایی باتری کم میشود و شما باتری را 450 هزار تومان میخرید
 • اما اگر داغی نداشته باشید همان باتری را باید 800 هزار تومان خریداری کنید.
 • پس اگر باطری ماشین شما به سرقت رفته است و داغی ندارید، قیمت خرید شما ، بالاتر از قیمت متعارف می باشد. زیرا قیمت متعارف ، قیمت با وجود داغی می باشد.
مرتبط :   نمایندگی باطری سپاهان در شاهین شهر✔️ نمایندگی اوربیتال ✔️ نمایندگی باتری سوزوکی

چه باتری ای برای ماشین من مناسب است؟

هر ماشین ، با توجه به کاربری آن و میزان مصرف برقی که دارد ، به باتری با قدرت مختلفی نیاز دارد یعنی آمپر باتری بسته به نوع خودرو متغیر می باشد.

برای راحتی شما برای خودروهای پرمصرف ، میزان باتری را ذکر کرده ایم:

باتری چند آمپر بخرم؟

 • باتری پراید چند آمپر است ؟  باتری فابریک پراید 50 آمپر است و میتوانید 55 و 60 آمپر نیز استفاده کنید.
 • باتری سمند چند آمپر است؟  برای سمند بهتر است از باتری 60 آمپر استفاده کنید اما 66 آمپر هم استفاده میشود.
 • باتری 206 چند آمپر است؟  باتری پژو 206 نیز 50 است اما تا 60 آمپر میتوان انداخت.
 • باتری 405 چند آمپر است؟  پژو 405 باتری 66 آمپر نیاز دارد تا 74 آمپر هم میشود انداخت.
 • باتری ال 90 چند آمپر است؟  ماشین l90 باتری 60 آمپر میخواهد اما تا 66 آمپر هم میشود انداخت .
 • باتری تیبا چند آمپر است؟  برای تیبا بهتر است باتری 50 آمپر یا 55 آمپر بخرید.
 • باتری ساینا چند آمپر است؟  برای ماشین ساینا باتری 50 آمپر یا 55 آمپر مناسب است.
 • باتری پژو پارس چند آمپر است؟  برای پژو پارس بهتر است از باتری 66 آمپر استفاده کنید.
 • باتری پژو پرشیا چند آمپر است؟ باتری پژو پرشیا 60 آمپر مناسب است.
 • باتری مینی بوس چند آمپر است؟  مینی بوس ها بصورت معمول باتری 90 آمپر استفاده میکنند.
 • باتری ون چند آمپر است؟  باتری مناسب ون نیز باتری 74 آمپر می باشد.
 • باتری مناسب برلیانس 60 آمپر می باشد.
 • باتری اچ سی کراس 66 آمپر می باشد
 • ماشین های کره ای و چینی و شاسی بلند معمولا باتری 70 امپر دارند.
مرتبط :   امداد باتری شاهین شهر ⚡️ تعویض رایگان در محل ⏰{شبانه روزی 24 ساعته}

2.7/5 - (3 امتیاز)

سوالات مهم در زمان خرید باتری شاهین شهر

برای خرید باتری ماشین چه باید کرد؟

کافی است همین الان با ما تماس بگیرید، تا در مشاوره تلفنی ضمن مشخص کردن باتری مناسب برای خودروی شما، بهترین قیمت را نیز از ما استعلام کنید و سپس درب منزل یا محل کار یا با مراجعه به فروشگاه باتری را نصب کنیم.

قیمت باتری خودرو چند است؟

بسته به اینکه خودروی شما باطری چند آمپر نیاز دارد و همچنین بسته به برند باتری‌ای که مد نظرتان است قیمت متغیر است، با یک تماس می‌توانید قیمت نمایندگی باتری ماشین در شاهین شهر را از ما استعلام بگیرید.

شماره نمایندگی باتری خودرو در شاهین شهر

چنانچه در شهر شاهین شهر نیاز به خرید باطری برای خودروی خود دارید، همین الان با بهترین نمایندگی باتری ماشین در شاهین شهر تماس بگیرید. از جمله خدمات ویژه باتری یار در شاهین شهر ارائه بهترین قیمت باطری با گارانتی معتبر توسط نمایندگی باتری شاهین شهر است و دیگر چالش خرید باتری تاریخ گذشته یا نا مناسب را نخواهید داشت.

2.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *