اهواز

امداد باتری اهواز | تعویض باتری در محل در اهواز | نصب باتری ماشین در اهواز

اگر باتری ماشین شما کار نمیکند و استارت نمیزند ، اگر حین مسافرت باتری شما دچار مشکل شده است و اگر خدای نکرده باتری ماشین شما به سرقت رفته است و نیاز به امداد و کمک داشتید ، با امداد باتری اهواز تماس بگیرید.

جهت سفارش باتری در اهواز با شماره 09161183431 (نمایندگی آقای خرم) تماس بگیرید

فروشگاه بزرگ باطری ایران باطری : نمایندگی فروش صبا باتری در اهواز ، نمایندگی سپاهان باطری در اهواز

اهواز . خ امام شرقی بین فرهنگ و گندمی پ ۵۹۸ فروشگاه ایران باطری

ارسال و نصب باطری در محل مشتری در صورت نیاز

باتری فروشی اهواز

باتری فروشی ایرن باطری ، آقای خرمدره

ثبت سفارش 09161183431

ثبت سفارش 09161183431

3.2/5 - (6 امتیاز)

مرتبط :   نمایندگی باتری سپاهان در اهواز : نمایندگی اوربیتال اهواز ، نمایندگی باتری سوزوکی

امداد باتری در اهواز : خدمتی خاص از باتری یار

تعویض باتری در محل در اهواز | نصب باتری در محل در اهواز

در مواقعی که به هر دلیلی باتری ماشین شما دچار مشکل شده باشد یکی از دغدغه های اصلی این است که حالا چطور در کمترین زمان مشکل را حل کنید

زیرا همه زمانی به سراغ ماشین میروند که فورا باید به محل کار بروند یا به مسافرت یا خرید یا ……. و معمولا فرصت آزاد کمی دارند و ترجیحا باید در سریعترین زمان مشکل حل شود.

اما چطور میتوان در اسرع وقت مشکل باتری ماشین را حل کرد؟!! سه روش را ذکر میکنم

 1. به دوست یا همسایه تماس بگیرید و با ماشین او به باتری فروشی بروید و یک باتری خرید کنید و سپس به محل خود برگشته و باتری را نصب کنید
 2. خود در شهر به دنبال مغازه باتری فروشی بگردید
 3. با امداد باتری اهواز تماس بگیرید و باتری جدید را در محل خودرو تحویل بگیرید . این ساده ترین و سریع ترین روش می باشد

امداد باتری اهواز | تعویض باتری در محل در اهواز

ما در امداد باتری اهواز این امکان را فراهم کرده ایم که باتری نو را به محل خودرو شما ارسال کنیم.

تعویض باتری ماشین در محل در اهواز توسط تیم ما از 8 صبح تا 11 شب در تمامی مناطق اهواز صورت میگیرد.

اگر باتری را از ما بخرید نصب باتری در محل در اهواز به رایگان برای شما صورت میگیرد.

امداد باتری اهواز

انواع باطری های ایرانی و خارجی را از باتری یار بخواهید

باتری سپاهان ، صبا باتری ، دورنا باتری ، باتری اتمی ، باتری اوربیتال ، باتری سپاهان

 

همانطور که میدانید باتری ماشین در آمپرهای مختلف برای مصارف و خودروهای مختلف ساخته میشود

باتری 50 آمپر، باتری 55 آمپر ، باتری 60 آمپر ،باتری 66 آمپر ،  باتری 70 آمپر ، باتری 74 آمپر ، باتری 90 آمپر ،  باتری 150 آمپر ، باتری 200 آمپر

3.2/5 - (6 امتیاز)

مرتبط :   امداد باطری در آبادان : تعویض باطری با امداد باتری آبادان

چقدر با اهواز آشنا هستیم؟

اهواز یکی از کلان‌شهرهای ایران است، که در بخش مرکزی شهرستان اهواز قرار دارد و از سال ۱۳۰۳ تا کنون به‌عنوان مرکز استان خوزستان شناخته می‌شود.

جمعیّت این شهرستان طبق سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۹۵ حدود ۱٬۳۰۳٬۰۰۰ نفر می‌باشد (که با احتساب ۴۰۰ هزارنفری حاشیهٔ شهر جمعیت این شهر به بالای ۱٬۷۰۰٬۰۰۰نفر می‌رسد)، که به‌عنوان هفتمین شهر پرجمعیت ایران به‌شمار می‌آید.

شهر اهواز با مساحت ۱۸۶۵۰ هکتار، به عنوان یکی از شهرهای وسیع ایران (پنجمین شهر بزرگ ایران)، محسوب می‌شود.

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب بزرگ‌ترین تولیدکننده نفت ایران، شرکت ملی حفاری ایران بزرگ‌ترین شرکت حفاری کشور، شرکت فولاد خوزستان از تولیدکنندگان بزرگ فولاد خام کشور و برخی از بزرگترین کارخانه‌های مادر کشور در اهواز قرار دارند.

رودخانه کارون پرآب‌ترین رودخانه ایران، با سرچشمه گرفتن از کوه‌های بختیاری، با ورود به اهواز، این شهر را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌کند.

مرتبط :   الو باطری خرمشهر : سفارش تلفنی باطری در خرمشهر

سوالاتی که در هنگام خرابی باتری ماشین بوجود می آید:

آیا نداشتن داغی در قیمت باتری تاثیری دارد ؟

 • بله ، داغی باطری ، دارای سرب می باشد و باطری فروش با گرفتن داغی باتری شما ، و فروش آن به کارخانه ، بخشی از هزینه فروش باتری را جبران می کند. در واقع حدو یک سوم قیمت باطری ، به خاطر تحویل داغی آن از مشتری گرفته نمیشود.
 • بعنوان مثلا اگر یک باتری 50 آمپر قیمت فروشش 800 هزار تومان باشد ، و مشتری داغی آن را داشته باشد (با فرض اینکه قیمت هر آمپر داغی 7 هزار تومان باشد) حدود 350 هزار تومان از قیمت نهایی باتری کم میشود و شما باتری را 450 هزار تومان میخرید
 • اما اگر داغی نداشته باشید همان باتری را باید 800 هزار تومان خریداری کنید.
 • پس اگر باطری ماشین شما به سرقت رفته است و داغی ندارید، قیمت خرید شما ، بالاتر از قیمت متعارف می باشد. زیرا قیمت متعارف ، قیمت با وجود داغی می باشد.

چه باتری ای برای ماشین من مناسب است؟

هر ماشین ، با توجه به کاربری آن و میزان مصرف برقی که دارد ، به باتری با قدرت مختلفی نیاز دارد یعنی آمپر باتری بسته به نوع خودرو متغیر می باشد.

برای راحتی شما برای خودروهای پرمصرف ، میزان باتری را ذکر کرده ایم:

باتری چند آمپر بخرم؟

 • باتری پراید چند آمپر است ؟  باتری فابریک پراید 50 آمپر است و میتوانید 55 و 60 آمپر نیز استفاده کنید.
 • باتری سمند چند آمپر است؟  برای سمند بهتر است از باتری 60 آمپر استفاده کنید اما 66 آمپر هم استفاده میشود.
 • باتری 206 چند آمپر است؟  باتری پژو 206 نیز 50 است اما تا 60 آمپر میتوان انداخت.
 • باتری 405 چند آمپر است؟  پژو 405 باتری 66 آمپر نیاز دارد تا 74 آمپر هم میشود انداخت.
 • باتری ال 90 چند آمپر است؟  ماشین l90 باتری 60 آمپر میخواهد اما تا 66 آمپر هم میشود انداخت .
 • باتری تیبا چند آمپر است؟  برای تیبا بهتر است باتری 50 آمپر یا 55 آمپر بخرید.
 • باتری ساینا چند آمپر است؟  برای ماشین ساینا باتری 50 آمپر یا 55 آمپر مناسب است.
 • باتری پژو پارس چند آمپر است؟  برای پژو پارس بهتر است از باتری 66 آمپر استفاده کنید.
 • باتری پژو پرشیا چند آمپر است؟ باتری پژو پرشیا 60 آمپر مناسب است.
 • باتری مینی بوس چند آمپر است؟  مینی بوس ها بصورت معمول باتری 90 آمپر استفاده میکنند.
 • باتری ون چند آمپر است؟  باتری مناسب ون نیز باتری 74 آمپر می باشد.
 • باتری مناسب برلیانس 60 آمپر می باشد.
 • باتری اچ سی کراس 66 آمپر می باشد
 • ماشین های کره ای و چینی و شاسی بلند معمولا باتری 70 امپر دارند.
مرتبط :   الو باطری خرمشهر : سفارش تلفنی باطری در خرمشهر
3.2/5 - (6 امتیاز)

ارسال باتری به محلات اهواز و تعویض در محل

امداد باتری اهواز

محلات منطقه 1 اهواز

-کوی دولتی-پادادشهر کوی ابوذر-کوی طالقانی- کوی یوسفی-پاره60 -آخر آسفالت-آزاد شهر باغ شیخ-باغ معین زیباشهر سی متری صابتین عبدالحمید

منطقه یک شهرداری (بخش مرکزی شهر) در سال 1364 با مساحت 1620 هکتار مساحت خدمات شهری تاسیس شد. جمعیت این منطقه در سال 1390 برابر با 125025 نفر و مساحت آن 92/1067هکتار می‌باشد. این منطقه از شمال به خیابان رضوی و امتداد حریم راه‌آهن، از طرف جنوب خیابان جنت، از طرف شرق حاشیه راه‌آهن و امتداد اتوبان آیت‌الله بهبهانی از میدان جمهوری به سمت بهشت شهدا و از طرف غرب به حاشیه کارون محدود می‌شود.

محلات منطقه 2 اهواز

امانیه-کیان آباد -سید خلف کیان شهر پدافند هوایی-زردتشت کیان پارس

این منطقه در سال 1361 تأسیس شد. وسعت آن 90/2967 هکتار و جمعیت این منطقه معادل97458نفر می‌باشد این منطقه شامل چهار ناحیه خدمات شهری می‌باشد. محدوده دربرگیرنده منطقه :کیان‌آباد، کیان پارس، امانیه، کوی زردشت، سید خلف، کیان شهر و جاده پدافند می‌باشد.

این منطقه از طرف شمال کوی سید خلف و زردشت، از طرف جنوب امانیه، خیابان تخت سلیمان، از طرف شرق از جاده ساحلی تا کوی سیدخلف، از طرف غرب سیرخانه سازی و جاده پدافند می‌باشد.

مرتبط :   باطری فروشی دزفول : فروش باتری در دزفول ، آنلاین و اینترنتی

محلات منطقه 3 اهواز

منازل مخابرات – کوی آغاجری – کوی بنیاد شهید-کوی پاستوریزه -کوی جواهری- کوی عابدین – کوی فدک کوی فرهنگیان – کوی معلم ملی حفاری – کوی مهاجرین – کوروش فاز 1 و 2 کوروش فاز3 -کوروش فاز4 -بهزاد شهر -زیتون کارمندی- زرگان – زویه کوروش – زویه ملی راه – شهرک جانبازان -شهرک نفت -علی آباد ملی راه

شهرداری این منطقه در سال 1361 با مساحتی به 3108 هکتار مساحت خدمات شهری تأسیس شد. جمعیت این منطقه در سال 1390 برابر177396نفر و مساحت آن 35/3112 می‌باشد. که از طرف شمال باکوی جواهری (فاز 4 کوی ملت)انتهای زرگان، از طرف شرق با شهرک نفت(کوی پیروزی، منازل یکصد دستگاه) چهارشیر و از طرف جنوب با رودخانه کارون، خط ساحلی تا انتهای پارک شهروند، و همچنین از طرف غرب با رودخانه کارون تا انتهای زرگان، از سمت مسیر ماهشهر تا میدان سپیدار تعیین می‌شود.

محلات منطقه 4 اهواز

مکوی سیلو-دانشگاه چمران-منازل شهرداری-کوی پیام کوی22 بهمن-کوی مجاهد-پردیس1 پردیس2 پردیس3 چنیبه علیا-رفیش آباد سعدی-شهرک اللهیه-شهرک برق-شهرک پیام-شهرک دانشگاه-فرهنگ شهر-گیت بوستان-گلستان جنوبی -گلستان شمالی- لشکر آباد معین زاده منازل طبیعی

این شهرداری دارای 5 ناحیه‌ی خدماتی و 4 ناحیه‌ی فضای سبز می‌باشد که در سال 1371 تاسیس‌ شده است.

این منطقه وسعتی معادل 09/3772 هکتار مساحت خدمات شهری و جمعیتی برابر با 199352نفر برخوردار است. موقعیت جغرافیایی منطقه بر اساس طرح جامع از طرف شمالی به ریل راهنمایی و رانندگی (پیچ استادیوم )، از طرف شرقی به رودخانه کارون، از طرف جنوبی به میدان شهید بقایی، و از طرف غربی به ریل قطار اهواز- خرمشهر منتهی می‌شود.

محلات منطقه 5 اهواز

شهر اهواز متشکل از هشت منطقه شهری بوده است که در سال 1391 منطقه پنج شهری آن به شهر کارون تبدیل شد است و این کلان‌شهر هفت منطقه را شامل می‌شد. در آخرین تقسیم بندی مناطق اهواز منطقه 4 به دو منطقه تقسیم می شود و منطقه 5 نیز را شامل می شود.

محلات منطقه 6 اهواز

کوی مندلی- سیاحی-کیان-کمپلو جنوبی -مپلو شمالی – پانزده خرداد – آهن افشار خشایار- سلیم آباد– شلنگ آباد- شهرک رزمندگان -عین دو – گلبهار – گلدشت – لشکر – ملاشیه

منطقه 6 در دهه شصت به وجود آمد. در حال حاضر این منطقه 30/2948 هکتار مساحت دارد و جمعیت این منطقه برابر با 173309 نفر می‌باشد. این منطقه از طرف شمال به بلوار قدس(حدفاصل پل لشگر تا پلیس‌راه قدیم اهواز – اندیمشک)، از طرف شرق به خط ریل را آهن(حدفاصل راهنمایی تا صنایع فولاد خوزستان)، از طرف جنوب به خیابان صنایع فولاد خوزستان(حدفاصل راه‌آهن تا ملاشیه) و از طرف غرب تا انتهای ملاشیه تا مسیر اهواز به سمت حمیدیه و زمین‌های ارتش(پلیس‌راه اهواز – اندیمشک قدیم) محدود می‌شود.

محلات منطقه 7 اهواز

حصیر آباد- خزعلیه عامری-کارون-کوی رمضان-کوی سپیدار-کوی شهرداری-کوی طالقانی-آسیاباد-آل صافی-چهارصد دستگاه-زیتون کارگری -سلطان منش-منبع آب نیوسایت

شهرداری منطقه 7 با وسعت 1,509 هکتار مساحت خدمات شهری در سال 1382 و در پی تصمیم شورای محترم شهر مبنی بر ازدیاد مناطق شهری، تحت عنوان منطقه 7 تشکیل گردید. که شامل 4 ناحیه خدمات شهری با جمعیتی برابر با 150856نفر می‌باشد. منطقه 7 از طرف شمال به فلکه چهار شیر، از طرف جنوب به ریل آهن تا شرکت لوله‌سازی و جاده سپیدار، از طرف شرق به جاده ماهشهر تا میدان امیرالمؤمنین و از فلکه لوله‌سازی تا ریل آهن، و از طرف غرب به رودخانه کارون محدود می‌شود.

محلات منطقه 8 اهواز

منطقه8 راه ترابری -کوی فولاد شهر-کوی ایثار شهروند – محله ایثار صنایع فولاد- کوی امام فاز5 -پادا شهر-کوی آل طاهر-کوی طلاب – فازدو پاداد شهر- خروسی – رسالت شرقی-رسالت غربی-فاز1 پاداشهر -محله جهاد-منازل بنفشه- منازل جانبازان -منازل فولاد- نبوت

شهرداری منطقه 8 با وسعت نظر 2,781هکتار مساحت خدمات شهری در سال 1382 و در پی تصمیم شورای محترم شهر مبنی بر ازدیاد مناطق شهری استقلال یافت. جمعیت این منطقه شهری برابر با 133112نفر می‌باشد. که از طرف شمال به اتوبان اهواز ماهشهر(حدفاصل گیت برومی کوی طاهر)، از طرف شرق به سه‌راهی صنایع فولاد، از طرف جنوب به انتهای فاز دو، فاز پنج و فاز یک، و از طرف غرب به اتوبان آیت‌الله بهبهانی(حدفاصل بهشت‌آباد تا میدان جمهوری) محدود می‌شود.

3.2/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا